Σε συνέχεια της συνεδρίασης Περιφερειακής Επιτροπής Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) αναρτούμε πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων στη διαδικασία επιλογής για την πλήρωση κενών θέσεων εκπαιδευτικών στα Πειραματικά Σχολεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Αν. Μακεδονίας – Θράκης κατά το σχολικό έτος 2023-2024. Οι πίνακες αυτοί καταρτίστηκαν κατ’ αλφαβητική σειρά και στον πίνακα μη δεκτών δεν αναγράφεται το ονοματεπώνυμο αλλά ο αριθμός πρωτοκόλλου της ηλεκτρονικής αίτησης των υποψηφίων που απορρίφθηκαν και η αιτιολογία της απόρριψής τους.

Οι υποψήφιοι μέσω της πλατφόρμας των αιτήσεων έχουν πρόσβαση στην αίτησή τους, όπου μπορούν να δουν αν έγινε δεκτή ή μη δεκτή.
Παρέχεται η δυνατότητα υποβολής ένστασης που αφορά στο χαρακτηρισμό της αίτησής τους ως δεκτής ή μη δεκτής με αποκλειστική προθεσμία κατάθεσης των ηλεκτρονικών ενστάσεων από τη Τετάρτη 12-07-2023 και ώρα 00:05 έως την Παρασκευή 14-07-2023 και ώρα 15:00.

Πίνακας Δεκτών

Πίνακας Μη Δεκτών